Makabra podczas podróży pociągiem. Pasażerowie byli świadkami przerażających scen

Pixabay.com

Drastyczna podróż – tak można opisać przeżycia pasażerów, którzy jechali dwoma pociągami w Pawłówku i Bydgoszczy w województwie kujawsko-pomorskim. Ci sami pasażerowie byli świadkami dwóch potrąceń.

REKLAMA

Do tragicznych wydarzeń na torach doszło 24 listopada. Pasażerowie jednego z pociągów jadących w pod bydgoskim Pawłówku byli świadkami potrącenia 50-letniej kobiety, która siedziała na torach. Nie udało jej się uratować.

Jadący pociągiem musieli przesiąść się do innego pociągu, bowiem na torach prowadzone były czynności wyjaśniające. Pasażerowie wsiedli więc do nowo podstawionych pociągów i ruszyli w dalszą trasę.

REKLAMA

Choć trudno w to uwierzyć, niedługo później ponownie byli świadkami tragedii. Tuż przed wjazdem do Bydgoszczy pod koła nowo postawionego pociągu wtargnął mężczyzna. Jego próba samobójcza okazała się być skuteczna.

W obu przypadkach pasażerowie mieli bardzo dużo pecha, bowiem ich podróż została znacznie wydłużona. Policja z kolei rozpoczęła czynności wyjaśniające, których celem jest ustalenie powodów obu wypadków.

Udostępnij: