Makabra w Smoleńsku! Wyciekły szokujące informacje!

Trudno jest opisać to co wydarzyło się z ciałami polskiej delegacji do Katynia – jednym słowem: „Makabra!” 

   

Podczas sekcji w Moskwie ciała ofiar katastrofy były traktowane bez elementarnego szacunku – podaje tygodnik „wSieci”.

Według informatorów „wSieci” ciała były pakowane do worków na śmieci i kopane pod ścianę.

   

„Wchodzi Rosjanin i ciężki czarny worek rzuca pod ścianę. Niedbale, więc ten się osuwa. Kopie go raz i drugi, przeklinając przy tym pod nosem. Ktoś mu pokazuje karteczkę z nazwiskiem. „Czy wiesz, kogo kopiesz? To polski dowódca wojskowy!”. Macha tylko ręką i odchodzi po kolejny worek z kolejnymi szczątkami…” – mówią świadkowie wydarzeń w moskiewskim prosektorium, cytowani przez tygodnik „wSieci”

„Moment na chwilę zadumy i modlitwy może był na górze, gdy przy szczątkach stali polski ksiądz i rodziny. Na dole, w podziemiu odbywała się taśmowa robota. Winda zwoziła zwłoki, odbierali je i na stół. Worek, sekcja, worek, trumna… Słyszymy relację, że „ładowali, co i jak popadnie”. Chodziło o to, by każda trumna ważyła mniej więcej tyle samo: 80–90 kg. I następna, i następna…” – podają dziennikarze tygodnika.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

8 thoughts on “Makabra w Smoleńsku! Wyciekły szokujące informacje!

 • 5 czerwca 2017 o 22:43
  Permalink

  tak, których wykształcimy, by wrócili odbidowywać swoje okczyzmy

 • 5 czerwca 2017 o 23:30
  Permalink

  CIALA ;TO BYLY SZCZATKI CIAL PRZEMIELONE Z ZIEMIA :DO CZEGO MIELI UKLADAC JAK NIE DO WORKOW::::TRUDNO BYLO ZIDYNYFIKOWAC DO KOGO CO NALEZALO::TRZEBA BYLO DZIALAC SZYBKO GDYZ ZWLOKI ULEGALY ROZKLADOWI:KAZDY TRZEZWO MYSLACY O TYM DOBRZE WIE:A IDIOCI BEDA BILI PIANE NADAL:ABY WYLUDZAC KOLEJNE PIENIADZE ZA SMIERC BLISKICH::JA NAZYWAM ICH HIENAMI CMENTARNYMI:BO NA TRAGEDII ROBIA KASE:

 • 6 czerwca 2017 o 04:13
  Permalink

  Ño jasne!!! Jak ktoś sobie wbije do głowy wygodną teorię, już nic nie pomoże. Po tych 7-miu latach rodziny dokładnie identyfikują ciała swoich bliskich, a wtedy były rzekomo „przemielone”, nie do zidentyfikowania ?!?
  A poza tym trzeba być konsekwentnym – podobno „nie było wybuchu” ?!?!? – to jakim cudem „ciala były przemielone z ziemią”?!?
  I tak twierdzi „ktoś trzeźwo myślący”?!?!?

  • 7 czerwca 2017 o 07:30
   Permalink

   Takim, że turbina podczas zderzenia z ziemią wpadła do kabiny pasażerów, rozszarpała ciała na strzępy a następnie ta miazga uderzyła w ziemię.

 • 8 czerwca 2017 o 01:19
  Permalink

  Od przetrzymywania zwłok są chłodnie więc nie trzeba się spieszyć podczas przeprowadzania sekcji. A z tą turbiną to w końcu jak. Bo z tego wpisu zrozumiałem że samolot dwa razy uderzył w ziemię. Pierwszy raz co było powodem urwania się turbiny i dostania się do wnętrza samolotu a drugi raz gdy wszystkie ciała ofiar zostały przez nią rozszarpane.

 • 7 lipca 2017 o 18:48
  Permalink

  Bo trzeba bylo tych biedakow pozbierac i pochowac w jednym grobie. Razem polecieli, razem zgineli i zostaliby razem po wieczne czasy. I nie byloby awantury.

  • 16 lipca 2017 o 20:22
   Permalink

   Tak jak Ci, jadący na Monte Cassino. Autokar runąl w dół , a wolą rodzin było by ich bliscy tak pozostali.

  • 16 lipca 2017 o 20:23
   Permalink

   Tak jak Ci, jadący na Monte Cassino. Autokar runąl w dół , a wolą rodzin było by ich bliscy tam już pozostali.

Komentarze są wyłączone.