Makabra w Jaśle. 31-latek zgwałcił 6-letnią dziewczynkę

fot. Pixabay

Makabra 6-letniej dziewczynki z jednej z polskich miejscowości. Dziecko padło ofiarą gwałtu, którego sprawcą jest 31-letni mężczyzna. Do przerażającego czynu miało dojść w biały dzień. Policja już zatrzymała pedofila – podaje portal „Planeta”. Jeśli sąd orzeknie o winie, gwałcicielowi grożą co najmniej 3 lata pozbawienia wolności.

REKLAMA

Do traumatycznej sytuacji doszło w okolicach Jasła, w woj. podkarpackim. W ubiegły piątek, w miejscowości Osiek Jasielski, 31-letni mężczyzna miał dopuścić się gwałtu na zaledwie 6-letniej dziewczynce. Pedofil miał zaatakować dziecko w obiekcie sportowym na terenie miejscowości. Nie wiadomo, czy mężczyzna tam pracował.

Dramatyczne zdarzenie w Jaśle. 31-latek zgwałcił 6-letnią dziewczynkę. „Częściowo” przyznał się do winy

Zbrodnia została zgłoszona na policję przez rodziców dziecka. Miejscowa policja krótko potem zatrzymała mężczyznę, który jest domniemanym sprawcą gwałtu na dziewczynce. Sprawą zajmuje się teraz Prokuratura Rejonowa w Jaśle.

Według informacji, przekazanych przez prokurator rejonową Grażynę Krzyżanowską – w niedzielę 31-latek otrzymał zarzut zgwałcenia 6-latki. Na wniosek prokuratury wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Jeśli sąd orzeknie, że 31-latek jest winny zarzucanego mu czynu, grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.

REKLAMA

Prokuratura powstrzymuje się od przekazywania do wiadomości publicznej zbyt wielu informacji, ze względu na charakter sprawy. Wiadomo jednak, że 31-letni mężczyzna podczas przesłuchania przyznał się do winy.

Podziel się: