Wydaje Ci się, że masz pasożyty? Mogą o tym świadczyć anemia, wysypka, spadek wagi, nudności i wymioty oraz nadpobudliwość i rozdrażnienie. Powodem może być niesprawdzone mięso lub brudne owoce i warzywa. Z jakim pasożytem możesz mieć do czynienia? Z tasiemcem, glistą ludzką, owsikami lub innymi mniej popularnymi pasożytami.

Co zrobić, aby w naturalny sposób pozbyć się problemu? Są trzy skuteczne sposoby, ale żaden z nich nie zastąpi wizyty u lekarza! Należy je traktować wspomagająco lub profilaktycznie.

Pierwszym sposobem jest przyrządzenie syropu – do przygotowania, którego potrzeba 10 główek czosnku i 300 ml soku z kiszonych ogórków. Mieszaninę należy odstawić na 10 dni, a następnie pić codziennie 10 ml przed pójściem spać.

Można również wypróbować ziemię okrzemkową – jest bogata w krzem, żelazo, wapń i magnez. Idealnie nadaje się na oczyszczenie organizmu. Przy regularnym stosowaniu jest szansa pozbycia się pasożytów z organizmu – tak twierdzą eksperci. Wystarczy rano dodawać łyżeczkę ziemi okrzemkowej do szklanki wody i wypić.

Ostatnim domowym i skutecznym sposobem na walkę z pasożytami jest spożywanie pestek dyni. Mają właściwości antygrzybiczne, przeciwwirusowe i przeciwpasożytnicze. Najlepiej spożywać je rano, na czczo.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę