REKLAMA

Fot. Facebook.com/donaldtusk

Zatrzymanie przez policję lidera PO, któremu za jazdę z prędkością 107 km/h w obszarze zabudowanym odebrano prawo jazdy, skomentował w mediach społecznościowych były premier Leszek Miller. Europoseł stwierdził, że gdyby podobna sytuacja przydarzyła się politykowi PiS, to „policjant straciłby pracę”.

REKLAMA

„D. Tusk stracił prawo jazdy. Przekroczył prędkość o 50 km. Gdyby przydarzyło się to któremuś z liderów PiS, policjanci straciliby pracę, sprawa byłaby utajniona, nagrania z monitoringu uległyby samozniszczeniu, a miernik prędkości zaginąłby w wyniku roztargnienia personelu”, napisał Leszek Miller.

Do tych słów byłego lidera SLD odniósł się w niedzielę Włodzimierz Czarzasty, który był jednym z gości „Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii”.

REKLAMA

– Obserwuję od pewnego czasu i widzę, że Leszek Miller jest lizuskiem w stosunku do Donalda Tuska – powiedział Czarzasty. Lider Nowej Lewicy dodał, że jego zdaniem były premier i obecny eurodeputowany „marzy, żeby PO go wystawiła ponownie do europarlamentu”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA