Mój znajomy ogrodnik wsypuje
YouTube screen | Sprytne Triki

Mój znajomy ogrodnik wsypuje to do dziur nornic. Po kilki chwilach uciekają gdzie pieprz rośnie! Ten sposób nie jest szkodliwy dla ludzi, a tym bardziej nornic, ale działa na nie odstraszająco. 

Ogrodnicy często muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, a jednym z nich jest walka z nornicami, które mogą spowodować poważne szkody w ogrodzie. Nornice to niewielkie gryzonie, które wyglądem przypominają myszy. Niestety kopią ona głębokie nory i żerują na korzeniach roślin, co może prowadzić do ich obumierania. Mój znajomy zna tajny, ale niezwykle skuteczny patent, który sprawia, że nornice uciekają gdzie pieprz rośnie. Sprawdź na czym polega.

Mój znajomy ogrodnik wsypuje to do dziur nornic. Genialny trik

Okazuje się, że wystarczy wsypać do dziur nornic odrobinę cynamonu. Jego specyficzny zapach działa na nie niczym gaz łzawiący i może sprawić, że te drobne szkodniki opuszczą ogród w zaledwie kilka chwil.

Wsypanie cynamonu do nor nornic może skutecznie odstraszyć te szkodniki. Nornice nie znoszą intensywnego zapachu cynamonu i uciekają z terenu migiem, aby uniknąć kontaktu z nim. Jest to świetne rozwiązanie, a jedną z głównych zalet stosowania cynamonu jest fakt, że jest to naturalny środek odstraszający. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, które mogłyby zanieczyszczać glebę i stanowić zagrożenie dla tych żyjątek.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę