Moja babcia palaczka ma bielsze zęby niż ja
fot. iStock

Moja babcia palaczka ma bielsze zęby niż ja. Używa produktu, który jest łatwo dostępny. Dzięki temu jej uśmiech zachwyca mimo regularnego palenia. 

Palenie papierosów nie jest obojętne dla zdrowia jamy ustnej. Znacznie wpływa to też na estetykę uśmiechu. Zęby stają się żółte, pojawiają się na nich osady kamienia i plamy. Czasem regularna higiena w tym przypadku nie wystarczy i należy zastosować dodatkowe, domowe sposoby. Moja babcia zna jeden z najlepszych trików i zawsze jestem zachwycona jej kondycją zębów.

Moja babcia palaczka ma bielsze zęby niż ja. Stosuje 1 produkt

Skórka banana zazwyczaj trafia wprost do kosza po zjedzeniu owocu. Okazuje się, że jest ona rewelacyjnym środkiem czyszczącym zęby! może stać się zaskakująco skutecznym narzędziem w procesie wybielania zębów. To bardzo tanie rozwiązanie i może być doskonałą alternatywą dla komercyjnych środków wybielających. Wystarczy natrzeć zęby po umyciu i wpłukać jamę ustną wodą z cytryną. Moja babcia myje zęby po każdym papierosie, ale jeśli robisz to często to zamiast tak częstego szorowania wybierz specjalny płyn do płukania jamy ustnej, którego możesz kupić tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę