rosyjska tv
fot. Twitter

W trakcie programu emitowanego na kanale rosyjskiego kanału propagandowego Zwiezda prowadzący wstał i zaczął krzyczeć. Była to reakcja na słowa uczestnika audycji, który w pewnej chwili postanowił powiedzieć o śmierci rosyjskich żołnierzy podczas ataku na Ukrainę.

Uczestnik programu ubrany w wojskowy mundur powiedział, co dzieje się obecnie w Ukrainie. Opowiadał o śmierci rosyjskich żołnierzy. Prowadzący szybko mu przerwał i zaczął wykrzykiwać propagandowe słowa.

– Wielu ludzi z bojowym doświadczeniem, przeszli przez Afganistan, przez kampanię czeczeńską, Donbas. Tam naprawdę są nasi ludzie (…) donieckie, ługańskie, nasze siły specjalne giną. Właśnie teraz! A nasz kraj… – opowiadał mężczyzna. Na te słowa ostro zareagował prowadzący, który uderzył ręką w stół, wstał i zaczął iść w kierunku uczestnika programu.

– Nie, nie, nie, nie! Stop! Nie chcę tego słuchać! – wykrzykiwał prowadzący.

– Oni tam giną wszyscy równo – powiedział uczestnik.

– Zatrzymajcie się! Zastanówcie się – ostrzegał prowadzący.

– Chcę żebyśmy wstali i uczcili pamięć naszych chłopców, którzy tam walczą za Rosję i za Donbas – odpowiedział uczestnik programu.

– Powiem, co robią tam nasi ludzie. Walczą z gadziną faszystowską. To triumf rosyjskiej broni. Triumf rosyjskiej armii – powiedział prowadzący podniesionym tonem.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę