REKLAMA

Myję tym kuchenkę
fot. Unsplash

Myję tym kuchenkę i błyszczy jak nowa. I wcale nie chodzi tu o sodę czy ocet. Jest to to jedna z najskuteczniejszych past, której używali nasi przodkowie.

REKLAMA

Kuchenka gazowa wymaga częstego czyszczenia ponieważ większość osób korzysta z niej kilka razy dziennie. Osadzające się na jej powierzchni opary tłuszczu i potraw, a niekiedy pojawią się też przypalone plamy, których domycie graniczy czasem z cudem. Nasi dziadkowie i babcie stosowali do czyszczenia jedną pastę. Dowiesz się o niej w dalszej części artykułu.

Myję tym kuchenkę w 3 minuty. Tani i genialny sposób

Myję tym kuchenkę
fot. Unsplash

Pasta, o której mowa to Betesca Sama 73. Ma piękny, charakterystyczny różowy kolor, a jej konsystencja przypomina w dotyku delikatny peeling. Jedynym minusem jest to, że nie należy stosować jej do powierzchni chromowanych oraz z tworzyw sztucznych. Jest przeznaczona do powierzchni takich jak kuchenka gazowa, palniki, zlew i pozostała armatura w łazience. Nie ma drażniącego zapachu, dlatego jest wygodna w stosowaniu i szybka w działaniu. Jest 3 razy tańsza od specjalnych, mocnych środków do czyszczenia, bo kosztuje niecałe 5 złotych.

REKLAMA

Jak stosować różową pastę do czyszczenia?

Wystarczy odrobinę nałożyć pastę na gąbkę lub ściereczkę i delikatnie poszorować długotrwałe zabrudzenia i osady. Potem przemyj wodą, aby usunąć resztki pasty.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA