Pasy
Fot. STOP CHAM YouTube

W Nowej Wsi Lęborskiej doszło do sytuacji, które zostało zarejestrowane i zamieszczone na kanale STOP CHAM na YouTube. Widać na nim, jaka tata z synem schodzą z rowerów, aby przejść przez ulicę. Nie było to jednak zbyt łatwe.

Z nagrania wynika, że na pięciu kierowców, którzy przejeżdżali w danym momencie, zatrzymał się jedynie ten ostatni. – Nie stanął! No co za ludzie! – zdenerwował się synek autora nagrania.

Autor nagrania nie po raz pierwszy miał styczność z taką sytuacją, dlatego tym razem postanowił złożyć zawiadomienie na komendę policji w Lęborku. Mundurowy nie przyjął jednak zgłoszenia, twierdząc, że on również by się nie zatrzymał.

– Uznał że robiłem filmik terenu a nie że chciałem przejść przez przejście.(…) Nie można stwierdzić że coś nagrywałem ponieważ telefon trzymałem w prawej ręce i podniosłem go po przejeździe pojazdu z lewej strony. Kierujący pojazdem nie patrzy przecież na to co ludzie robią tylko powinien zachować ostrożność na drodze i widząc pieszych się zatrzymać – napisał autor nagrania.

Wielu internautów uznało, że nie dziwi ich reakcja policjanta. – A teraz pytanie zagadka. Ilu z Was miało sytuację, kiedy widzi pieszych stojących koło/ przy przejściu, zatrzymuje się, po czym okazuje się, że piesi wcale nie mają ochoty przechodzić tyko sobie np. dyskutują? A czasem jeszcze grzecznie machną ręką aby jechać? – zapytał retorycznie jeden z internautów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę