YouTube | Clean My Space

Listwy przypodłogowe to miejsca, które są dość problematyczne do sprzątania. Ciężko jest je dobrze odkurzyć, podczas regularnego odkurzania podłogi. Nie da się też ukryć, że mało kto ma ochotę regularnie i dokładnie je czyścić. Niestety, na listwach gromadzą się duże ilości kurzu, które nieustannie unoszą się z osadzają na pozostałych częściach naszego mieszkania.

Koniecznie wypróbuj ten sposób

Jak zatem widać, warto jest regularnie dbać o czystość naszych listew. Jak jednak czyścić je szybko, a zarazem skutecznie? Konieczne wypróbujcie sposób przedstawiony poniżej.

Aby czyszczenie listew nie było zmorą i przykrą czynnością, warto jest przygotować domowy płyn przeznaczony do ich mycia. W tym celu należy zmieszać ze sobą szklankę ciepłej wody, dwie łyżki płynu do szyb oraz jedną łyżeczkę soku wyciśniętego z cytryny.

Listwy będą lśnić jak nowe

Całość dokładnie mieszamy w butelce ze spryskiwaczem i już możemy używać naszego specyfiku. Listwy dokładnie spryskujemy płynem i wycieramy suchą ściereczką z mikrofibry. Dzięki płynowi listwy będą lśnić jak nowe, a kurz przez długi czas nie będzie na nich osiadał.

Dowiedz się również, jak pielęgnować podłogę, aby była błyszcząca.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę