REKLAMA

fot. Pixabay

Ogromna tragedia wydarzyła się na drodze krajowej nr 444 w województwie wielkopolskim. 31-latek i 26-latka zginęli w wypadku samochodowym. Okazało się, że są oni narzeczonymi, którzy byli w drodze na salę weselną. Kolejnego dnia miało odbyć się ich wesele.

REKLAMA

Tragedia rozegrała się we wtorek po godz. 15:00 na DW 444 w Świecy w kierunku Odolanowa w woj. wielkopolskim. Miał tam miejsce wypadek samochodu osobowego z ciężarówką. Ogromna siła uderzenia spowodowała, że auto wyleciało z jezdni i zatrzymało się dopiero na przydrożnym polu. Dwie osoby jadące tym samochodem zginęły na miejscu.

„Super Express” podaje, że zmarli narzeczeni to 26-letnia mieszkanka powiatu ostrzeszowskiego i 31-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego. W środę o godzinie 15:00 miał odbyć się ich ślub w kościele w Niedźwiedziu pod Ostrzeszowem.

REKLAMA

Okazuje się, że we wtorek byli w drodze na salę weselną. „24 godziny przed uroczystością postanowili jechać jeszcze do sali weselnej, przytulnej restauracji pod Odolanowem. Niestety wracając z sali wydarzyła się tragedia” – podaje „SE”.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy w momencie wypadku. Mężczyźnie pomogli ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce tragedii.

REKLAMA

Policja nadal bada okoliczności zdarzenia. „Jedna z hipotez mówi, że przez śliską nawierzchnię auto wpadło w poślizg i dostało się pod koła ciężarówki. Kolos uderzył przodem w ich bok. Citroen, którym podróżowali narzeczeni wypadł z drogi w pole kukurydzy i przewrócił się na bok” – informuje „SE”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA