Kran
fot. pixabay.com

Sprzątanie łazienki niejednokrotnie jest syzyfową pracą. Szczególnie łazienkowa armatura bardzo szybko się brudzi i w mgnieniu oka pojawiają się na niej nieestetyczne zacieki. Jak temu zapobiec?

Przyda Ci się pianka do golenia

Jak się okazuje, z pomocą może nam przyjść kosmetyk, który praktycznie zawsze mamy w naszej łazience. Co więcej, do czyszczenia łazienki możemy z powodzeniem wykorzystać także ten produkt, który nie sprawdził się w pielęgnacji naszej cery. Mowa tutaj o piance do golenia. Produkt ten idealnie posłuży nam do przywrócenia blasku łazienkowej armaturze.

Wystarczy, że piankę do golenia naniesiemy na metalowe powierzchnie i zostawimy na około pół godziny. Po tym czasie armaturę wycieramy szmatką lub miękką stroną gąbki i gotowe. Nasze krany i odpływy będą lśnić jak nowe.

Zapomnij o zaparowanym lustrze

Co więcej pianka do golenia świetnie sprawdzi się także jeśli nie chcemy, aby nasze łazienkowe lustro nieustannie było zaparowane. W tym celu cienką warstwę pianki dokładnie wsmarowujemy w lustro przy pomocy bawełnianej ściereczki. Po takim zabiegu możemy zapomnieć już o zaparowanych powierzchniach.

Dowiedz się rownież, jak skutecznie umyć muszlę klozetową.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę