Nie żyje Marion Ramsey, aktorka popularnej komedii pt. „Akademia Policyjna”. Zmarła w wieku 73 lat. Fani na całym świecie są bardzo zasmuceni tą informacją.

Marion Ramsey była gwiazdą kultowej komedii „Akademia Policyjna”. Aktorka zasłynęła grając rolę oficer Laverne Hooks. Odeszła mając 73 lata.

Każdy, kto kochał kultową „Akademię Policyjną” jest dziś pogrążony w smutku. O śmierci Marion Ramsey powiadomił jej agent z Roger Paul Incorporated. Obecnie nieznana jest przyczyna śmierci. Wiadomo tylko, że aktorka od wielu lat zmagała się z chorobą.

Nie żyje Marion Ramsey

Marion Ramsey urodziła się 10 maja 1947 w Filadelfii w stanie Pensylwania. Była wokalistką i kompozytorką. Grała w wielu przedstawieniach broadwayowskich i off-broadwayowskich.

Po występie w „Akademii Policyjnej” Ramsey zrobiła się popularna. Fani zapamiętają artystkę na długo, dzięki roli pobłażliwej oficer Hooks.

Ramsey miała wiele talentów artystycznych i występowała również w serii horrorów komediowych „Lawantula”. Odkrywała rolę także w telewizyjnych formatach.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna