żałoba
fot. Unsplash

Nikt nie spodziewał się, że życie tego aktora przynoszącego widzom wiele śmiechu i radości skończy się tak szybko. Gwiazdor filmów komediowych, Joey Morgan, odszedł w wieku 28 lat. Informację o jego śmierci przekazał przedstawiciel aktora.

REKLAMA

„Joey Morgan odszedł wczesnym rankiem w niedzielę. Wszyscy, którzy go kochaliśmy, jesteśmy zdruzgotani i w szoku. Będzie nam go bardzo brakowało. Mamy nadzieję, że wszyscy zrozumieją, jak bardzo bolesne jest to dla tych, którzy go kochali i uszanują granice ich prywatności, aby mogli go opłakiwać” – napisano w komunikacie opublikowanym przez portal The Hollywood Reporter.

Morgan urodził się w Chicago, w 1993 roku. Jego debiut na planie filmowym miał miejsce w 2015 roku. Zagrał wtedy w swoim pierwszym filmie – „Łowcy Zombie”. Młodego artystę od razu doceniono. Zagrał pierwszoplanową rolę, wcielając się w Augiego Fostera, jednego z trzech głównych bohaterów.

REKLAMA

Oprócz filmu „Łowcy Zombie”, jest znany także ze swojej roli w komedii pt. „Flower”. Ta produkcja przypieczętowała jego karierę – zaczęli zwracać na niego uwagę krytycy. Docenili jego wyjątkowe zdolności aktorskie. Portal Indie Wire uznał Morgana za jeden z największych talentów, objawionych na festiwalu filmowym Tribeca.

Przyczyna śmierci aktora nie została ujawniona.

REKLAMA