pomysł na walentynkowy prezent

Walentynki to święto, które każdego roku rozgrzewa do czerwoności zakochane serca. Pary zapewniają się wzajemnie o gorących uczuciach, podkreślając swoją miłość w drobnych gestach. Walentynkowy prezent może być symboliczny, ale na pewno powinien być wyjątkowy! Sprawdź najciekawsze pomysły dla kogoś bliskiego.

Zdjęcie z telefonu – prezent od serca

Zdecydowanie najwięcej czasu pochłania poszukiwanie pomysłu na trafiony prezent. Z pewnością doznasz ulgi na wieść, że ten najtrudniejszy etap masz już za sobą. Tak! Najpiękniejszy prezent na walentynki, jaki możesz podarować drugiej połowie, znajduje się w Twoim telefonie.

I wcale nie chodzi tu o dostęp do Internetu, z którego wygodnie zamówisz miłosny upominek. Chodzi o zdjęcia, jakie przechowujesz w galerii smartfona, a które generują wspaniałe wspomnienia. Myślisz, że cyfrowe kadry nie nadają się na walentynkowy prezent? Za chwilę się przekonasz, że jest zupełnie inaczej!

Fotokubek – by delektować się herbatą tak jak miłością

Sekretem udanego związku są czułe gesty. Działają jak spoiwo, które scala dwa serca w jedno. Są wyrazem pamięci, wyrażają troskę, a nawet zapewniają komfort. Kubek z własnym nadrukiem będzie świetnym pomysłem na prezent. Jego zawartość rozgrzeje, pobudzi, orzeźwi i ugasi pragnienie – w zależności od potrzeby. A zdjęcie na ściance naczynia zawsze wywoła uśmiech oraz piękne wspomnienia.

Gdzie zaprojektujesz kubek ze zdjęciem? W Uwolnij Kolory, oczywiście! Masz do dyspozycji intuicyjny kreator online pełen cyfrowych naklejek i ozdób, które uatrakcyjnią wybrany przez Ciebie kadr. Z łatwością w kilka minut stworzysz kubek personalizowany i podarujesz bliskiej osobie w Dniu Zakochanych.

Fotoobraz – by uczucie trwało wiecznie

Znasz powiedzenie „być wpatrzonym w kogoś jak w obraz”? Fascynacja to jeden z pięknych odcieni miłości. Teraz możesz przetłumaczyć ten stan na własny język, by sprawić drugiej połowie wyjątkowy prezent.

Zatrzymaj najpiękniejsze chwile i zamów wydruk na płótnie canvas. Obraz ze zdjęcia to niecodzienny sposób na wyrażenie swoich uczuć – idealnie wkomponuje się w walentynkowe święto, które jest równie niepowtarzalne jak Wasza miłość. Z pewnością nie będzie to zwykły prezent, który wywoła powierzchowne emocje, a po chwili zalegnie w kartonie. Fotoobraz jako estetyczny element dekoracyjny podkreśli charakter aranżacji i każdego dnia będzie wzbudzał wyraźne uczucie sympatii, przyjaźni oraz wzajemnej troski.

Fotoprodukty i miłość – niejedno mają imię

Chyba już się domyślasz, że prezenty ze zdjęciem są różne, ale doskonale idą w parze z miłością. Jeśli Ty i Twoja druga połowa również tworzycie zgrany zespół, warto podkreślić ten fakt w Dniu Zakochanych.

Punktem zaczepienia jest wywoływanie zdjęć z telefonu. To w tym miejscu zaczyna się twórczy projekt, który z odrobiną kreatywności nabierze doskonałych kształtów. Lubisz utrwalać chwile aparatem? Świetnie się składa – wyraźnie zapewnisz o swojej miłości pięknym, amatorskim kadrem. Teraz już nie będziesz mieć problemu, co podarować na walentynki ukochanej osobie.

Kubek do pracy, kalendarz ze zdjęciem?

Produkty z osobistą fotografią należą do grupy wyjątkowych prezentów. Dzięki personalizacji nabierają unikalnego charakteru i stają się pamiątką, która rozczula i przegania czarne chmury niczym najsilniejszy podmuch wiatru.

Na pewno niejednokrotnie udało Ci się tego doświadczyć. Masz za sobą ciężki dzień, pogoda znów nie dopisała, a Ty czujesz, że wszystko dziś zwraca się przeciw Tobie? Przydałoby się wsparcie bliskiej osoby. Wystarczy spojrzeć na wspólny kadr, by poczuć, jak przybierasz na sile i zyskujesz energię do działania.

Zdjęcia, a właściwie wspomnienia, które można z nich wydobyć, mają wyjątkową moc. Możesz je podarować w tradycyjnej formie, ale nie zaszkodzi tchnąć w nie jeszcze więcej życia czułą personalizacją. Uroczy fotokubek, praktyczny kalendarz z serią zdjęć, a może pamiątkowa fotoksiążka? Masz mnóstwo możliwości! Użyj wyobraźni i stwórz niepowtarzalny prezent, który skradnie serce drugiej osoby nie tylko w walentynki.