Twitter | Defence of Ukraine

Ministerstwo Obrony Ukrainy poinformowało, że w nad elektrownią atomową w obwodzie mikołajowskim przeleciały rosyjskie pociski. Opublikowane w sieci nagranie z tego zdarzenia wywołało mnóstwo reakcji ze strony internautów.

Co prawda rosyjskie wojska nie zdołały zdobyć Kijowa i w pełni zająć Mariupola, to i tak wyrządzają mnóstwo szkód. Rosyjscy politycy od dłuższego czasu grożą wojną nuklearną, a każde ich kolejne działania wydają się nie mieć końca.

W piątek Ministerstwo Obrony Ukrainy przekazało, że w pobliżu jednej z elektrowni jądrowych pojawiły się rosyjskie pociski. Niepokojącą informację przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Nuklearna zabawa maniaka z Kremla. Rosyjskie pociski manewrujące nad elektrownią atomową na południu Ukrainy w obwodzie mikołajowskim – napisano pod nagraniem na profilu ukraińskiego ministerstwa obrony.

Załączony film przedstawia, jak pociski zbliżają się na niebezpieczną odległość. Internauci otwarcie przyznali, że to kolejne haniebne zachowanie ze strony wojsk Putina.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę