Niesamowity trik na żółtą deskę sedesową
YouTube Screen | Smart Fox

Niesamowity trik na żółtą deskę sedesową – będzie jak nowa w kilka sekund. A wszystko to dzięki połączeniu dwóch produktów. Sprawdź koniecznie. 

Deska sedesowa to jedno z tych miejsc, które zawsze powinno być czyste w naszej łazience. Niestety często jest pomijamy ją podczas sprzątania. Przynajmniej do chwili kiedy zaczyna żółknieć i wyglądać bardzo nieestetycznie. Na szczęście istnieje niesamowity trik, który pomoże Ci pozbyć się tego problemu w kilka sekund.

Niesamowity trik na żółtą deskę sedesową. Zaskakujące efekty

Co trzeba zrobić? Wystarczy wymieszać odrobinę wybielacza z wodą, by powstała pasta, następnie za pomocą patyczka higienicznego nałożyć na żółtą deskę sedesową. Pozostaw tak na 5 minut, a potem dobrze umyj wodą, by nie pozostawić wybielacza na powierzchni. Dzięki temu odnowisz kolor deski sedesowej i sprawisz, że znów będzie czysta i błyszcząca. Pamiętaj o rękawiczkach przed wykonaniem tego sposobu.

To wszystko! Deska sedesowa będzie jak nowa – błyszcząca i czysta, a żółte plamy to przeszłość. Ten trik nie tylko jest skuteczny, ale również bardzo łatwy do wykonania.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę