Zamordowała swoją matkę kluczem nastawnym. Prokuratura wnosi o umorzenie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Policjanci z Mińska Mazowieckiego otrzymali niezwykle nietypowe zgłoszenie. Okazało się, że ich akcja dotyczyła faktu, że 46-latek stracił… swój czołg. Mundurowym szybko udało się odnaleźć kolekcjonerski model.

Zgłoszenie wpłynęło do komendy z Mińska Mazowieckiego pod koniec stycznia. Dokonał go 46-letni mieszkaniec gminy, który zgłosił kradzież czołgu kolekcjonerskiego. Był to niezwykle wartościowy i sentymentalny przedmiot dla zgłaszającego.

– Wartość skradzionego przedmiotu wynosiła 3600 zł. Zgłaszający dodał, że przedmiot zaginął po pracach remontowych, które odbywały się u niego w domu. Dodał, że w sprawę może być zamieszany mężczyzna, który pomagał mu przy remoncie – przekazano.

Funkcjonariusze od razu przystąpili więc do działania i już kolejnego dnia udało im się zatrzymać mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży. Trop okazał się właściwy – za kradzieżą stał 41-letni mieszkaniec Mińska Mazowieckiego.

– Policjanci odzyskali także skradziony czołg, który został ukryty w budynku gospodarczym na posesji zatrzymanego. Zabezpieczony przedmiot wrócił już do wdzięcznego właściciela, dla którego był niezwykle ważny – informuje KPP w Mińsku Mazowieckim.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę