Była wrestlerka, Nikki Bella, odważyła się otwarcie opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach ze swojej przeszłości. Wspomina, że podczas nauki w szkole średniej dwukrotnie została zgwałcona

Swoimi traumatycznymi przeżyciami Nikki Bella podzieliła się w nowym pamiętniku „Incomparable”, który pisze wraz z siostrą bliźniaczką Brie. Jak podaje portal o2.pl. była wrestlerka wspomina na stronach książki, że gdy miała 15 lat, została zgwałcona przez kolegę z liceum, którego traktowała jak przyjaciela. Kilka miesięcy po tym zajściu, ponownie została zgwałcona. Tym razem zgwałcił ją mężczyzna w wieku studenckim. Wcześniej odurzył dziewczynę.

Bella stwierdziła, że „Gdy dzieje się coś takiego, zyskujesz świadomość, że ofiary mogą czuć się winne. Tak łatwo jest odczuwać wstyd zamiast gniewu, tak łatwo poczuć, że mogłaś to powstrzymać”.

Była zawodniczka długo była przekonana, że jest wszystkiemu winna. Czuła się zawstydzona i dlatego wszystkie te wydarzenia chciała zatrzymać w tajemnicy. Jak sama wspomina, nawiązywała kolejne relacje z mężczyznami pozwalając, by jej nie szanowali. Była przekonana, że na to zasłużyła. Dopiero kiedy Nikki zaczęła uczęszczać na terapię, zajęcia pozwoliły jej odbudować się pod kątem psychicznym i wrócić do normalnego życia. Te wstrząsające wyznania mają na celu zwrócić kobietom uwagę na konieczność szanowania siebie i na to, by nie pozwalały się krzywdzić.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna