REKLAMA

policja
Pixabay.com

Do przerażających scen doszło w niedzielę w miejscowości Wolica pod Kaliszem. Około godzin południowych 3-letnia Helenka została uprowadzona z rąk matki przez jej męża z pomocą znajomych. Para jest w trakcie rozwodu.

REKLAMA

Rodzinny dramat wydarzył się w małej miejscowości pod Kaliszem około godziny 12:00. Matka spacerowała wraz ze swoją trzyletnią córką po jednym z lasów. Pod koniec chciały wejść do swojego samochodu, zaparkowanego nieopodal.

W tej chwili obok auta zatrzymał się pojazd o numerach rejestracyjnych zaczynających się od „ST” i zatrzymało kobietę. Jednym z nich był ojciec dziewczynki, który siłą zdołał wciągnąć ją do swojego samochodu.

REKLAMA

3-latka miała na sobie różową kurtkę z czarnym zamkiem, cienką czarną czapkę z kwiecistymi wzorami, beżowo-brązowe spodenki i ciemnoszare wiązane buty. Informacja ta pojawiła się w mediach społecznościowych portalu „Kalisz 24 info”, który opublikował również wizerunek dziecka.

– Na tę chwilę nie uruchamiamy alertu, kobieta jest w trakcie przesłuchiwania. Oboje mają pełnię władzy rodzicielskiej. Policjanci pracują nad ustaleniem miejsca pobytu mężczyzny i dziewczynki – powiedziała st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz w rozmowie z PAP.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA