Oklej tym wejście pralki
YouTube screen | Clean Freak & Germaphobe

Oklej tym wejście pralki i włącz program. Ten patent spodoba się każdemu, kto lubi proste i skuteczne sposoby na czyszczenie różnych powierzchni. Poznaj i wypróbuj ten trik. 

Pralki używamy codziennie, ale wiele osób zapomina, że jej wnętrze także potrzebuje regularnego czyszczenia. Tylko wtedy nasze pranie będzie czyste i pachnące. Okazuje się, że jest pewien świetny patent, o którym mało kto wie, bo polega na zastosowaniu wkładek higienicznych. Sprawdź na czym polega ten trik.

Oklej tym wejście pralki i włącz program

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że można wyczyścić pralkę w prosty sposób, bez szorowania. Wystarczy kupić wkładki higieniczne, które kupisz za grosze w sklepie. Spryskaj każdą wkładkę płynem czyszczącym i przyklej do gumy przy wejściu pralki. Oklej w ten sposób całą powierzchnię gumy i zamknij pralkę. Włącz program – najkrótszy, a do szufladki wsyp proszek do prania i kilka łyżeczek sody oczyszczonej. Gdy pralka się wyłączy to otwórz drzwiczki i dokładnie wyszoruj gumę i powyjmuj wkładki.

Dlaczego akurat wkładki higieniczne? Przede wszystkim pochłaniają wodę wraz z zanieczyszczeniami gromadzącymi się w pralce. Dlatego są niezwykle skuteczne w czyszczeniu wielu różnych powierzchni. Koniecznie spróbuj tego sposobu i przekonaj się, że działa.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę