Fot. Facebook.com/KUKIZ15

Zespół Piersi dołączył do szerokiego grona osób znanych z pierwszych stron gazet, które wypowiedziały się na temat głośnej sprawy dotyczącej głosu Pawła Kukiza podczas głosowania nad ustawą ,,lex TVN”.

Oświadczenie zespołu Piersi pojawiło się na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku.

,,Szanowni Państwo, z wielką przykrością czytamy i słuchamy wszytskie komentarze, jakie rykoszetem odbijają się na zespole PIERSI, na skutek działań byłego wokalisty zespołu, obecnie posła RP. Chcemy przypomnieć, że zakończony proces sądowy (2015 – 2017), który był wynikiem pozwu Pawła Kukiza, zakończył się przyznaniem prawa do nazwy obecnym muzykom zespołu PIERSI i Paweł Kukiz od tego czasu nie ma nic wspólnego z naszym zespołem” – tłumaczą wokaliści zespołu.

,,Pojawiające się artykuły czy wypowiedzi, że jakoby wokalista zespołu PIERSI przyczynił się do przegłosowania czegokolwiek w sejmie jest stwierdzeniem błędnym. Bardzo prosimy o nazywanie rzeczy po imieniu, czyli: BYŁY WOKALISTA ZESPOŁU PIERSI lub najlepiej Poseł Kukiz. No cóż… tzreba było pozostać starym punkowcem” – zakończyli.

Zespół Piersi powstał w 1984 roku z inicjatywy Pawła Kukiza, gitarzysty Rafała Jezierskiego, basisty Zbigniewa Moździerskiego oraz perkusisty Andrzeja Olszewskiego. Na tle nieporozumień Kukiz utworzył nowy zespół pod nazwą Kukiz i Piersi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę