Czy prowadzący popularny teleturniej „Milionerzy” Hubert Urbański wręczy Remigiuszowi Skubiszowi, pracownikowi branży IT, czek na milion złotych? Okaże się to w najbliższy poniedziałek o 20.55 w TVN.

Sytuacja przedstawia się o tyle ciekawie, że Skubisz, który na większość pytań nie znał odpowiedzi, ma już na koncie pół miliona złotych. Wybierając odpowiedzi jedynie się domyślał, która jest trafna, eliminował te mało prawdopodobne i wykorzystał dwa koła ratunkowe, czyli możliwość zwrócenia się o pomoc do publiczności.

Ponieważ uczestnikom programu przysługują trzy koła ratunkowe Remigiuszowi Skubiszowi zostało już tylko jedno. Zawodnik ma szansę zostać pierwszym milionerem w tej edycji teleturnieju.

Pytanie za pół miliona dotyczyło osoby Philipa Zimbardo. Skubisz miał odpowiedzieć, czy 1971 roku ten psycholog przeprowadził eksperyment symulujący życie rozbitków na wyspie, życie w więzieniu, przebywanie w kosmosie czy też odbijanie zakładników.

Skubiszowi udało się trafić, że chodziło o życie w więzieniu. Czy pójdzie jak po maśle i z pytaniem za milion złotych? Niezależnie od tego jak będzie, emocje już sięgają zenitu, a najbliższy odcinek „Milionerów” na pewno zgromadzi przed ekranami miliony widzów.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę