Chrupiące ciasteczka i pyszne aromatyczne herbatki to znak firmowy marki Marks&spencer. Miłośnicy słodyczy, mogą już zacierać ręce. Znana Brytyjska sieciówka, wkrótce pojawi się w Polsce! I to już 17 czerwca!

Firma powstała w Wielkiej Brytanii jeszcze w 1884 roku i jest jedną z najpopularniejszych brytyjskich marek. Już pod koniec lat 90. pierwsze sklepy tej sieci zaczęły pojawiać się w Polsce. Do 2017 roku było ich aż 11.

Co można kupić Marks&Spencer? Jak informuje redakcja Papilot.pl oprócz stylowych ubrań i akcesoriów, można tam kupić wysokiej jakości artykuły spożywcze. Szczególnie doceniane są przez klientów pyszne słodycze, świeżo wypiekane wyroby, przyprawy, wina i sosy z logiem M&S.

Po pewnym czasie marka zniknęła z naszego kraju. Było to trzy lata temu. Wtedy pojawiła się informacja o tym, że sieć wycofuje swoje sklepy z Polski. Klienci w pośpiechu kupowali ulubione artykuły na ostatnią chwilę, aby zdążyć przed oficjalnym zamknięciem. Ale to już przeszłość. Marks&Spencer wraca do Polski!

Będzie jednak zmiana. Jak informuje papilot.pl na podstawie artykułu elle.pl, sklepy nie będą dostępne dla klientów stacjonarnie, a jedynie on-line. Tylko wybrana część asortymentu będzie dostępna dla Polaków – artykuły spożywcze, między innymi słodycze, napoje, dżemy. Wielki powrót planowany jest na 17 czerwca pod adresem Frisco.pl.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę