Parking-lotnisko.pl PARK & FLY

Podróżowanie nierozłącznie kojarzy się z planowaniem i organizowaniem, szczególnie jeśli wyruszasz na dłuższy urlop na własną rękę. Wybór odpowiednich partnerów, którzy pomogą ci spełnić marzenia o pełnym pozytywnych wrażeń wyjeździe to już połowa sukcesu, dlatego podpowiadamy, który parking przy lotnisku Chopina w Warszawie wybrać jeśli właśnie z Okęcia wyruszasz w niezapomnianą podróż.

Parking-lotnisko.pl – lokalizacja i transfer.

Rekomendowany przez nas parking blisko lotniska Chopina to popularny i często wybierany przez podróżnych Parking PARK & FLY. Choć nie znajduje się on przy samym terminalu, jego odległość od portu na Okęciu z pewnością nie wpłynie na komfort i czas związany z podróżą. PARK & FLY znajduje się przy Alei Krakowskiej 42 bezpośrednio przy Południowej Obwodnicy Warszawy S2. Sam transfer z i na lotnisko trwa ok. 7 minut i jest całkowicie bezpłatny oraz dostępny na życzenie Klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Transfer pod sam terminal odbywa się o dowolnej porze, bez względu na to, czy przybędziesz na lotnisko w nocy, czy bardzo wcześnie rano.

Dostępność miejsc postojowych.

PARK & FLY to jeden z większych parkingów przy lotnisku Chopina, gdyż dysponuje on aż 1000 miejsc postojowych. Nie oznacza to jednak, że zawsze możesz liczyć na wolne miejsca do zaparkowania – ze względu na dużą popularność parkingu PARK & FLY jest on często rezerwowany, szczególnie w okresie wakacji. Warto pamiętać, że lotnisko Chopina na Okęciu to największy port lotniczy w naszym kraju, z którego co roku swoją podróż zaczyna miliony pasażerów. Część z nich, ceni sobie wygodę i komfort i na lotnisko przyjeżdżają własnym samochodem, co jest zrozumiałe, szczególnie że ilość lotów odbywa się o nietypowych porach, późno w nocy, albo wcześnie rano.

Rezerwacja i płatność.

Aby mieć pewność, że po przyjeździe na parking PARK & FLY otrzymasz możliwość zaparkowania swojego samochodu, zachęca się, aby wcześniej zarezerwować miejsce postojowe. Parking umożliwia rezerwację i płatność za pomocą strony internetowej, co pozwoli ci zaoszczędzić czas oraz uniknąć niepotrzebnego stresu. Taki komfort będzie szczególnie istotny dla osób, które nie przepadają za podróżą samolotem lub stresują się lotniskowymi procedurami. Rezerwację na miejsce postojowe na PARK & FLY zaleca się robić z minimum tygodniowym wyprzedzeniem, a najlepiej w momencie, gdy masz już pewność, o której odbędzie się twój lot.

Bezpieczeństwo twojego samochodu – co oferuje parking.lotnisko.pl?

Choć niska cena i dobra lokalizacja parkingu PARK & FLY to jego niezaprzeczalne atuty, ważną kwestią w wyborze właśnie tego parkingu przy lotnisku Chopina z transferem jest bezpieczeństwo. Nikt nie chciałby w czasie urlopu zastanawiać się, co dzieje się z jego samochodem, dlatego warto wybierać parkingi dozorowane, takie jak PARK & FLY. Cały teren parkingu jest starannie ogrodzony, oświetlony i monitorowany, a Ty rezerwując miejsce postojowe, otrzymujesz ubezpieczenie na wypadek kradzieży lub uszkodzenia pojazdu bez dodatkowych opłat. Przez całą dobę możesz liczyć również na wsparcie personelu, który dogląda parkingu i zgłasza wszelkie niepokojące sytuacje. Takie są jednak rzadkością, gdyż wypracowane kwestie związane z bezpieczeństwem działają tu bez zarzutu.

Nasza rekomendacja właśnie tego parkingu nie jest nieuzasadniona – parking PARK & FLY zdobył aż 96% pozytywnych opinii w porównywarce usług parkingowych na Okęciu. Wiele z zadowolonych Klientów doceniło świetną lokalizację parkingu oraz to, że rezerwacja miejsca postojowego na PARK & FLY pozwala zaoszczędzić dość sporą kwotę. Pieniądze te warto wydać na wakacyjne pamiątki lub niezapomniane wrażenia kulinarne czy te podnoszące adrenalinę.

Wszystkim podróżującym z Okęcia, życzymy udanych podróży, realizowanych ze wsparciem niezawodnych partnerów!