Przykuł partnerkę do podłogi i kazał czekać na śmierć
fot. YouTube | WHAS11

Do jej domu wbiegli policjanci i zobaczyli coś, co wzbudziło ich przerażenie. Na podłodze pomieszczenia zobaczyli zmaltretowaną kobietę, przykutą łańcuchem do posadzki. Kiedy tylko ich zobaczyło, zaczęła błagać, aby uwolnili ją i zabrali z tego miejsca, nim wróci jej partner – jej oprawca. Wściekły mężczyzna uwięził ją po awanturze, a jego dalsze zamiary były już tylko gorsze. Kazał jej czekać na śmierć.

Ta potworna historia wydarzyła się naprawdę. Kilka dni temu policjanci wkroczyli do jednego z domów w Louisville w stanie Kentucky na terenie Stanów Zjednoczonych. Chwilę wcześniej pod numer alarmowy zadzwonili sąsiedzi kobiety, których zaniepokoiły głośne krzyki. Z domu dobiegało rozpaczliwe błaganie o pomoc.

Dom, do którego weszli policjanci, to zabita dechami rudera. Aby dostać się do środka, musieli użyć drabiny, którą podstawili pod okno na piętrze. Kiedy weszli do wnętrza starego budynku, zobaczyli półnagą, przerażoną kobietę, Joannę Wilson. „Na szyi miała łańcuch zabezpieczony zamkiem MasterLock, który był przykręcony do podłogi za pomocą śrub” – podaje „New York Post”.

Funkcjonariusze pośpiesznie wyprowadzili ofiarę z budynku. Najpierw przecięli łańcuch siekierą, a potem – już na zewnątrz – pozbyli się obroży, którą założył jej partner. Krótko potem kobieta trafiła do szpitala, gdzie zajął się nią personel medyczny.

Po awanturze mężczyzna odciął partnerce wszystkie włosy. Przykuł ją do podłogi na łańcuchu i kazał czekać na śmierć

Wkrótce policjanci zatrzymali partnera ofiary – 36-letniego Moisesa Maya, z którym kobieta ma dziecko. Jak podaje amerykańska gazeta – uwięzienie ofiary nastąpiło dzień wcześniej. Wówczas pomiędzy 36-latkiem a jego partnerką rozegrała się awantura. May tak się wściekł, że sięgnął po maczetę i odciął swojej dziewczynie wszystkie włosy z głowy. Następnie założył jej obrożę, która przytwierdził do łańcucha, a ten śrubami przykręcił do podłogi. Potem jeszcze ją pobił. Następnie oprawca wyszedł z domu, ale przedtem zakomunikował, że kiedy wróci, zabije ją.

Obecnie 36-letni May przebywa w areszcie. Został oskarżony o znęcanie się, porwanie i bezprawne przetrzymywanie swojej partnerki.

Amerykańska policja udostępniła wideo z kamery na mundurze jednego z policjantów. UWAGA – TYLKO DLA OSÓB O MOCNYCH NERWACH!


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!