Kierowca
YouTube | STOP PIRAT

Do Internetu trafiło nagranie zarejestrowane przez jednego z kierowców, które wykonał na drodze ekspresowej S8. Może ono być przestrogą dla innych uczestników ruchu, ponieważ widać na nim, jak wygląda próba wymuszenia odszkodowania.

Film z niebezpiecznego zdarzenia został nagrany 5 września w godzinach wieczornych, a następnie przekazany na rzecz kanału STOP PIRAT na YouTube. Wideo zostało opublikowane jako przestroga dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Zdarzenie miało miejsce na drodze S8 w kierunku Marek. Kierowca Mercedesa najpewniej chciał wymusić odszkodowanie, ale nie spodziewał się, że w aucie jadącym za nim zainstalowany jest rejestrator jazdy. Urządzenie nagrało bezczelne zachowanie kierującego.

Kierowca Mercedesa postanowił zapolować na cięzarówkę. Jadąc prawym pasem, chciał być niezauważonym dla kierującego ciągnikiem z naczepą. W pewnym momencie TIR włączył kierunkowskaz i zaczął zmieniać pas na prawy. Poruszający się pasem awaryjnym wrócił od razu na lewy pas i dał się uderzyć.

– Mam nadzieję, że jak miałeś czas podesłać tutaj ten filmik to i znalazłeś czas, żeby się zatrzymać i wyjaśnić złodzieja z Mercedesa, jak już przyjechała policja. Inaczej jesteś typowym internetowym napinaczem – napisał komentujący.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę