Pierwszy lockdown nie podziałał… drugi nie podziałał… może spróbujmy jeszcze raz?

książka pandemia

W pierwszych miesiącach 2020 roku świat wstrzymał oddech – w obliczu zagrożenia, jakie rozpoznano w wirusie COVID-19 w ramach globalnego porozumienia podjęto nadzwyczajne środki, których skala nie śniła się chyba nikomu. Po raz pierwszy od przynajmniej kilkudziesięciu lat ludzkość stała się świadkiem wszechogarniającego świat kryzysu, który nieuchronnie musiał zostawić swoje piętno na życiu każdego z nas. Ograniczenia w kontaktach międzyludzkich, zamykane poszczególne gałęzie gospodarki, wreszcie – sam śmiertelny wirus, niektórym jawiący się jako dżuma XXI wieku. Czy światu grozi śmierć milionów, a może nawet miliardów mieszkańców?

Rządzący państwami zgodnie wprowadzali szereg obostrzeń, mających ograniczać niebezpieczeństwo wynikające z – już nie epidemii, lecz – pandemii. Z rosnącym niepokojem obserwowano wskaźniki liczby zachorowań. By zahamować rozprzestrzenianie się wirusa, podjęto szereg drastycznych środków, które doprowadziły do –

Właśnie – do czego właściwie? Jakie były realne skutki wprowadzonych na całym świecie restrykcji? Czy faktycznie uniknięto niespotykanych do tej pory ofiar ludzkich? Czy politycy w swoim postępowaniu wykazywali się racjonalnością i konsekwencją? Czy w obliczu ogólnoświatowych strat materialnych na pewno nikt nie zyskał?

Pragniemy przedstawić Wam książkę autorstwa profesorki Kariny Reiss i profesora Sucharita Bhakdiego, niemieckich specjalistów z dziedziny biologii i medycyny. Para naukowców zadaje szereg pytań, dotyczących rozmaitych aspektów działań, jakie podjęto wobec ogólnoświatowej katastrofy, jaką niewątpliwie jest pandemia COVID-19. Czy testy, które służą wykryciu wirusa, rzeczywiście są miarodajne?? Czy tak bardzo wyczekiwana szczepionka okaże się remedium na całe pandemiczne zło i da ludzkości nadzieję? Czy politycy, ustalający warunki, w jakich obywatele poszczególnych krajów są zmuszeni stawiać czoło pandemii potrafią trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość? I czy rzeczywiście mamy do czynienia z katastrofą biologiczną?

Zachęcamy naszych Czytelników do zapoznania się z pozycją, która w Niemczech stała się bestsellerem. Jest ona dostępna na stronie Wydawnictwa 3DOM:
https://3dom.pro/18779-pandemia-zdemaskowana-prof-karina-reiss-prof-med-sucharit-bhakdi.html

Materiał dostarczony przez wydawnictwo 3DOM