Pijana rowerzystka
YouTube | STOP CHAM

Do groźnej kolizji doszło na Placu Szembeka w Warszawie. Najprawdopodobniej pijana rowerzystka postanowiła zmienić pas ruchu, nie zwracając przy tym uwagi na innych uczestników ruchu. W efekcie wjechała wprost pod koła samochodu. Nagranie trafiło do sieci.

Wideo z tej kolizji trafiło na kanał „STOP CHAM” na YouTube. Jeden z kierowców jadących ulicami Warszawy zarejestrował moment nieodpowiedzialnego zachowania rowerzystki, która mogła wyrządzić krzywdę innym.

Do zdarzenia doszło 10 czerwca na Placu Szembeka w stolicy. Jadący z małą prędkością kierowca nagle musiał stawić czoła rowerzystce, która pojawiła się przed jego maską. Jej styl jazdy budził sporo wątpliwości.

Z nagrania może wynikać, że kobieta była pijana, bowiem poruszała się tak zwanym zygzakiem. W pewnym momencie rowerzysta nagle i gwałtownie skręciła w lewo na pas ruchu służący do skrętu.

Po wypadku na miejsce zdarzenia została wezwana karetka pogotowia. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń. Jedynie zdarła skórę z kolan oraz nabiła sobie siniaka na ręce.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę