Ciągnik
Pixabay.com

W miejscowości Wiśniewo w województwie mazowieckim doszło do groźnego zdarzenia. 31-letnia kobieta, która pracowała na polu, została pociągnięta przez pole przez ciągnik rolniczy. W momencie zdarzenia kierowca maszyny miał trzy promile alkoholu w organizmie.

Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w trakcie wykonywania prac rolnych w Wiśniewie na Mazowszu. 20-letni mieszkaniec w niedzielę około godziny 18:00 zahaczył ciągnikiem Zetor o odzież kobiety, która stała w pobliżu i pociągnął ją za pojazdem.

W wyniku wypadku jeden z członków rodziny zawiózł 31-latkę do szpitala. Kierowca ciągnika natomiast wrócił do domu, ale niedługo później na miejscu zjawili się funkcjonariusze policji, którzy zatrzymali 20-latka.

– W momencie zatrzymania 20-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Pobrano mu krew do badań – przekazała asp.szt. Anna Pawłowska z mławskiej komendy, opisując stan mężczyzny w trakcie zatrzymania.

Kierujący ciągnikiem został osadzony w areszcie na czas ustalania dalszych szczegółów. W najbliższym czasie funkcjonariusze chcą ustalić, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu w trakcie wypadku, czy zaczął go spożywać tuż po tym wydarzeniu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę