Pijany ojciec podpalił swoją 4-letnią córkę. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

Oblał naftą 4-latkę i podpalił
fot. Pixabay

Zniszczył życie własnej córki. 35-letni ojciec oblał naftą swoje 4-letnie dziecko, a następnie podpalił. W stanie krytycznym dziewczynka trafiła do szpitala. Lekarze ocenili, że poparzone jest aż 80% powierzchni ciała dziecka. Dziewczynka miała paść ofiarą kłótni pomiędzy ojcem i matką. Kiedy mężczyzna dokonywał makabrycznego czynu, był pod wpływem alkoholu – podaje „The Times od India”.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w stanie Jharkhand we wschodnich Indiach. Tragedia 4-letniej dziewczynki była pokłosiem kłótni pomiędzy jej matką a pijanym ojcem. 35-latek oskarżył swoją żonę o zdradzenie go z innym mężczyzną – według „The Times od India”. Sprzeczka bardzo szybko eskalowała.

Całą złość przelał na swoją 4-letnią córkę. 35-latek oblał dziecko naftą i podpalił

W pewnym momencie otumaniony alkoholem mężczyzna chwycił za nóż, próbując zabić swoją partnerkę. Kobieta na szczęście zdołała uciec, ale prawdziwy dramat miał się dopiero rozegrać. 35-latek dał upust całej swojej wściekłości na 4-letnie córce. W przypływie nieludzkiego szału mężczyzna oblał dziewczynkę naftą, po czym podpalił.

Palące się żywcem dziecko zaczęło przeraźliwie krzyczeć, co bardzo szybko usłyszeli sąsiedzi. Szczęściem w nieszczęściu był fakt, iż udało im się błyskawicznie ugasić 4-latkę. W stanie krytycznym przetransportowano ją do szpitala, gdzie przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii. Lekarze ocenili, że ponad 80% ciała dziewczynki obejmują poparzenia. Nie wiadomo, czy uda się uratować jej życie.

REKLAMA

Zwyrodniały ojciec 4-latki został po incydencie aresztowany. Śledztwo ws. makabrycznego zdarzenia prowadzi lokalna policja. Nie wiadomo, jaka kara grozi 35-latkowi za jego czyn.

Podziel się: