PILNE! Awaria w dużym polskim banku. Są problemy z pieniędzmi

fot. shareinfo.pl

Poważny problem mają klienci jednego z większych polskich banków! Nagła awaria dotyczy większości usług bankowych. Klienci nie mogą korzystać ze swoich pieniędzy, a nawet uzyskać dostępu do konta w bankowości elektronicznej.

REKLAMA

ING Bank Śląski to jeden z największych działających w Polsce banków oraz jeden z liderów w zakresie bankowości elektronicznej w naszym kraju. ING oferuje swoim klientom szereg usług finansowych za pośrednictwem Internetu. Niestety – jak się dowiadujemy – okupione jest to ryzykiem poważnej awarii.

Awaria w dużym polskim banku! Klienci ING utracili dostęp do bankowości elektronicznej. To nie wszystko

W środę, 26 czerwca, w ING Banku Śląskim doszło do ogromnej awarii, w wyniku czego klienci stracili dostęp do swoich środków w zakresie systemu bankowości mobilnej i internetowej. Awaria uniemożliwiła klientom banku zalogowanie się na swoje konto internetowe, sprawdzenie salda, wykonania przelewu czy też wykorzystywania innych podstawowych usług bankowych.

REKLAMA

Niestety – problemy nie dotyczą tylko i wyłącznie bankowości elektronicznej. Wielu klientów ING zgłasza m.in. na portalu „Downdetector” problemy z wypłatą gotówki z bankomatu oraz działaniem kart płatniczych.

Pierwsze informacje o problemie zaczęły pojawiać się po godzinie 14:30. Nie jest jasne, jak długo potrwa awaria bankowych systemów.

Udostępnij: