PILNE. Obiekt wojskowy spadł na ziemię k. Miłakowa

fot. shareinfo.pl

Na polu w okolicach Miłakowa w województwie warmińsko-mazurskim miał spaść obiekt wojskowy – informują media. Według ustaleń jednego z portali – w poniedziałek, 4 marca, policja zabezpieczyła miejsce zdarzenia do czasu przyjazdu na miejsce właściwych służb.

REKLAMA

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował „Fakt”. Na jednym z pól w okolicach miejscowości Miłakowo w powiecie ostródzkim, w woj. warmiński-mazurskim miał spaść niezidentyfikowany na razie obiekt wojskowy. Media ani służby nie informują na razie, czy była to kolejna rakieta lub pocisk manewrujący, który nadleciał z obszaru działań wojennych na Ukrainie.

Redakcja „Wprost” skontaktowała się w tej sprawie z zespołem prasowym ostródzkiej policji. Policjanci potwierdzili, że obiekt wojskowy został znaleziony w pobliżu miejscowości Miłakowo.

Dalsze informacje nie są na razie znane, ale sytuacja jest rozwojowa.

O dalszych krokach w sprawie niezidentyfikowanego zdecyduje Wojsko Polskie.

REKLAMA

W okolicach Miłakowa na Warmii i Mazurach spadł obiekt wojskowy! To kolejny obcy pocisk, który wleciał w polską strefę powietrzną?

To może kolejny „nieproszony” obiekt, który wlatuje w polską przestrzeń powietrzną. W ubiegłym roku w lesie pod Bydgoszczą znaleziono szczątki rosyjskiego pocisku. Wcześniej w Przewodowie na Podkarpaciu doszło do przerażającej tragedii. Ukraińska rakieta ziemia-powietrze uderzyła wówczas w traktor, zabijając dwóch Polaków.

Podziel się: