PIS za legalizacją medycznej marihuany! „Powstały warunki do szybkiego zalegalizowania”

We wtorkowej debacie wszystkie partie – PIS, PO, Nowoczesna, Kukiz ’15 i PSL poparły projekt umożliwiający stosowanie medycznej marihuany przez chorych pacjentów.

   

„Powstały warunki do relatywnie szybkiego zalegalizowania możliwości zastosowania preparatów farmaceutycznych z ziela konopi w niesieniu pomocy chorym z bólem nowotworowym, bólem przewlekłym, niekiedy bardzo cierpiącym ludziom” – powiedział Grzegorz Raczak (PiS).

„Ufam, że stosowanie tych preparatów będzie miało miejsce w odniesieniu do tych chorych, wobec których dotychczas stosowane leczenie nie było odpowiednio skuteczne” – dodał.

   

Źródło: tvp.info

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

8 thoughts on “PIS za legalizacją medycznej marihuany! „Powstały warunki do szybkiego zalegalizowania”

 • 21 czerwca 2017 o 04:35
  Permalink

  No i co jeszcze? Wszyscy dają pozytywną ocenę tutaj. Ja bym tego zabronił jak jest, a jeszcze zaostrzył kary. Nie mam nic do celów leczenia tym, ale jeśli zalegalizują to niby dla celów „leczniczych”, to już całkowicie będą chodzić po ulicach same ćpuny. Większość uważa że palenie marihuany to nie jest ćpanie, właśnie że jest ćpaniem skoro odurzają się dla przyjemności. Wielce dla celów leczniczych, a może 5% ludzi używających tego gówna będzie używało jak wyżej wymieniono, ale 95% ludzi będzie używało tylko aby się naćpać. Chore to jest, coraz bardziej się syf robi w kraju, zaraz wgl. Nawet dziecka puścić na plac zabaw nie będzie można, bo same ćpuny będą chodzic i oficjalnie zażywać to gówno bezkarnie. Boże, widzisz a nie grzmisz….

  • 21 czerwca 2017 o 08:45
   Permalink

   Jaki ty jestes kur*a glupi… Jestem aktualnie w Holandii gdzie ludzie stosują tu w celach leczniczych jak i rekreacyjnych w kofikach, zwiedziłem północna strone Holandii, południową, wschodnią i zachodnią i nie spotkalem sie jeszcze z żadnym „ćpunem” na ulicy (czy to Holendrów czy Polaków)… Konopie są i beda w pl. A to ze zalegalizuja w celach farmaceutycznych to na ulicach nic nie zmieni, a moze pomóc wielu ludziom, tylko dzięki takim opiniom tutejszej cebuli sytuacja u nas wygląda jak wygląda …

  • 21 czerwca 2017 o 13:28
   Permalink

   Świetnie.
   Po Marihuanie poziom agresji i aktywności zmniejsza się, więc będzie tylko bezpieczniej jeśli na ulicach zaczną palić więcej.
   Świetna selekcja naturalna, marihuana palona zbyt często skutkuje uszkodzeniami układu siatkowatego i hipokampu co w rezultacie daje gorszą pamięć, brak skupienia, dziury w pamięci i rozkojarzenie.
   Idioci niech nadużywają, szybciej się stoczą i w końcu jakaś selekcja naturalna zadziała.

   Co do chorych to rzeczywiście pewne nowotwory i np. Parkinson najskuteczniej jest niwelowany Konopiami.

   Jestem za

  • 21 czerwca 2017 o 13:33
   Permalink

   Idź się kurwa leczyć

 • 21 czerwca 2017 o 06:56
  Permalink

  Wiesz co chuja wiesz
  Wiec się nie udzielaj

 • 21 czerwca 2017 o 06:57
  Permalink

  Powinno być to zlegaluzowane tylko i wyłącznie dla osób chorych i potrzebujących a nie cpunow tylko na to czekających!!

 • 21 czerwca 2017 o 08:39
  Permalink

  Ostro nasrane

 • 23 czerwca 2017 o 16:51
  Permalink

  Brawo.Nie liczyłam na to,że pis tak szybko pomoże chorym.No cóż,ale klempa zawsze pozostanie klempa.

Komentarze są wyłączone.