Planowali zamach na Jarosława Kaczyńskiego! ABW wszczęła śledztwo.

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wszczęła śledztwo w sprawie wpisów, które zawierały plan zamachu na prezesa partii PIS, Jarosława Kaczyńskiego.

   

W tygodniku „Newsweek” przedstawiono szczegółowy plan pomieszczeń siedziby Prawa i Sprawiedliwości oraz dzień z życia prezesa. W artykule opisano m.in., o której godzinie Kaczyński pojawia się w siedzibie partii,  jaki jest rozkład kamer w budynku, ilu jest ochroniarzy oraz jak przełamać przeszkody, aby dostać się do biura lidera PIS.

„Gdyby ktoś chciał dokładnie poznać biuro PiSu i panujące w nim zwyczaje, polecam artykuł: Pod kloszem partii” (Newsweek nr 24, 5-11.06.2017, s. 12-17) oraz związane z nim obrazki, które wklejam poniżej. Mogą stanowić cenne wskazówki, gdzie i jakie przeszkody napotkamy, zanim dotrzemy do gabinetu naczelnika państwa. Wszystko jest do pokonania, gdy opracuje się dobry plan. Znamy przecież filmy pokazujące skuteczne wejścia do skarbców banków, strzeżonych w znacznie bardziej skomplikowany sposób. Wypada mi życzyć udanego wejścia, wykonania zadania i bezproblemowego zniknięcia. A co z łupem/nagrodą? Wdzięczność narodu! To nieprzeliczalne na pieniądze” – taki wpis pojawił się na grupie założonej przez byłych członków KOD-u.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News

2 thoughts on “Planowali zamach na Jarosława Kaczyńskiego! ABW wszczęła śledztwo.

  • 30 lipca 2017 o 10:28
    Permalink

    Pokazali jak zrobić zamach a nie planowali

  • 8 września 2017 o 22:24
    Permalink

    To zbrodnia doskonała. Najbardziej zamachantów interesowało jak kaczor robi sobie dobrze. Chcieli mu natrzeć właściwą rękę trotylem termobatycznym.

Komentarze są wyłączone.