Podlej tym ogórki
YouTube screen | Kobieta z zachodu

Podlej tym ogórki, a uchronisz je przed upałami. Dzięki temu nie będą im straszne, zachowają odpowiednią wilgoć i będą dawać obfite plony. 

Poznaj niezwykle przydatny trik, który może uchronić twoje ogórki przed upałami. Wystarczy podlać je miksturą, którą przygotujesz z 3 składników. Zapewni im to ochronę przed ekstremalnymi temperaturami. Żałuj, że nie znałeś tego patentu wcześniej.

Podlej tym ogórki, a uchronisz je przed upałami. Rewelacyjny sposób

Ogórki są wrażliwe na upały i wysokie temperatury. Niestety może prowadzić to do ich uszkodzenia i spowolnienia wzrostu. Ale na szczęście jest na to rozwiązanie. Mieszanka z 3 składników: 10 litrów wody, 1 litr coli i 1 litr piwa. Ważne jest to, aby piwo i cola były rozgazowane.

Podlewanie ogórków wodą jest niezbędnym elementem w ochronie ich przed upałami. Regularne podlewanie zapewni utrzymanie odpowiedniej wilgotności gleby, co jest kluczowe dla zdrowego wzrostu i rozwoju rośliny. Ale warto uchronić je przed upałami tworząc miksturę z dodatkiem coli i piwa. Należy podlewać ogórki w upalne dni w godzinach porannych.

Cola to środek pomocniczy w uprawie ogórków. Zawiera ona kwas fosforowy i kofeina, które mogą działać stymulująco na wzrost roślin i zapewnić im dodatkową ochronę przed wysokimi temperaturami. Dodatek piwa przyniesie niesamowite korzyści, ponieważ zawiera składniki odżywcze, takie jak drożdże i witaminy z grupy B, które mogą wspomagać wzrost i rozwój roślin.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!