Policja zatrzymała 38-latkę z Puław
fot. Pixabay

Mieszkańcy odetchnęli z ulgą, kiedy policja aresztowała ich 38-letnią sąsiadkę. Kobieta została zatrzymana na 3 miesiące na podstawie podejrzenia o znęcanie się psychiczne oraz groźby karalne wobec kilku osób. Podejrzana miała znęcać się nad mężem, a mijającym na ulicy kobietom groziła m.in. uszkodzeniem ciała.

Sąsiadka z piekła rodem z Puław już w areszcie. W piątek, 14 lipca, miejscowi policjanci aresztowali 38-letnią kobietę, wobec której toczyło się postępowanie karne. Podejrzana spędzi w areszcie śledczym kolejne 3 miesiące a w więzieniu o wiele dłużej, jeśli sąd orzeknie o jej winie.

Kobieta jest podejrzana o agresywne zachowanie wobec osób z jej otoczenia. 38-latka miała m.in. znęcać się psychicznie nad swoim mężem. Nie oszczędzała również sąsiadów i kompletnie przypadkowych osób. Miała zaczepiać inne kobiety na ulicy, szarpała je za ręce, po czym groziła uszkodzeniem ciała lub nawet pozbawieniem życia. W dwóch przypadkach doszło do rękoczynów. Jak podaje „Fakt” – dwie poszkodowane osoby doznały „rozstroju zdrowia i naruszenia czynności narządów ciała poniżej siedmiu dni”.

Puławy. Sąsiadka z piekła rodem aresztowana! 38-latka znęcała się nad mężem, sąsiadami i przypadkowymi przechodniami

38-latka wyjątkowo upodobała sobie znęcanie się nad jedną z mieszkanek Puław. Podejrzana nękała kobietę telefonami oraz wiadomościami tekstowymi. Miała również znieważać ją z użyciem słów powszechnie uważanych za obelżywe.

Pokrzywdzeni mieszkańcy w końcu zdecydowali się na współpracę z policją. Złożyli obszerne zeznania, co pozwoliło postawić 38-letniej agresorce zarzuty, a to z kolei umożliwiło jej tymczasowe aresztowanie.

Mieszkańcy Puław bacznie śledzą postępowanie wobec kobiety. 38-latka była dobrze znana lokalnej społeczności. Uchodziła za osobę konfliktową i agresywną. Za przestępstwa, o które została oskarżona, grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!