REKLAMA

TVP
Fot. Twitter

Poseł Cezary Tomczyk często zamieszcza w sieci nagrania rozmów z dziennikarzami TVP. To samo zrobił tuż po wyborach, gdy podeszła do niego reporterka publicznej telewizji i zapytała go o obietnice wyborcze Koalicji Obywatelskiej.

REKLAMA

W ostatnich miesiącach poseł KO Cezary Tomczyk regularnie wypowiadał wojny dziennikarzom TVP. Kiedy tylko podchodził do niego reporter lub reporterka Telewizji Polskiej i próbowali zadać mu pytanie, ten zaczął nagrywać rozmowę.

Polityk najpewniej chce, aby taki sposób przeprowadzania dyskusji był umieszczony w mediach społecznościowych. Wszystko za sprawą oskarżeń, że słowa posłów Koalicji Obywatelskiej puszczane w „Wiadomościach” były bardzo często wyrwane z kontekstu.

REKLAMA

Najnowsze nagranie, które Tomczyk zamieścił na Twitterze przedstawia jego rozmowę z reporterką Magdaleną Wierzchowską. Poseł na samym początku poinformował, że nie rozmawia z dziennikarzami TVP bez ich nagrywania. Dopiero później poprosił o pytania.

– Jak z Waszymi obietnicami przedwyborczymi, po wyborach, gdzie już próbujecie… – zaczęła dziennikarka TVP. Nagle wtrącił się Tomczyk, który powiedział, że „nic w tej sprawie się nie zmieniło”. – Czekamy na przejęcie rządu. Im szybciej to nastąpi, tym lepiej. Mam nadzieję, że nikt nie będzie sprawiał tu trudności. Te obietnice dotyczą też odpolitycznienia TVP – powiedział Tomczyk.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA