Połóż to na parapecie
Pixabay

Połóż to na parapecie, a skutecznie odstraszysz inwazyjne biedronki azjatyckie, które uwielbiają szukać miejsca w naszych domach, a zwłaszcza oknach. 

Biedronki azjatyckie (Harmonia axyridis), są gatunkiem owadów, które pochodzą z Azji. Są one obecnie dość problematycznym gatunkiem inwazyjnym. Mają skłonność do szukania schronienia w budynkach i domach, a najczęściej można je znaleźć w oknach, framugach drzwiowych, na parapecie czy na ścianach. Z tego powodu wiele osób stara się znaleźć skuteczne sposoby na odstraszenie ich. Sprawdź świetny patent.

Połóż to na parapecie. Biedronki będą uciekać migiem

Na parapecie połóż doniczkę z lawendą, a do niej wrzuć kilka goździków. Ta mieszanka zapachowa skutecznie zniechęci biedronki do szukania schronienia w twoim oknie. To sposób, który świetnie zapobiega ich inwazji także w ogrodach – wystarczy posadzić lawendę obok innych roślin. To aromat, którego biedronki bardzo nie lubią, dlatego warto to zastosować.

Jeśli masz ich w swoim domu zbyt dużo i nie możesz poradzić sobie z nimi za pomocą naturalnych sposobów to koniecznie umów się ze specjalistą, który za pomocą odpowiednich środków pozbędzie się ich.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę