REKLAMA

Połóż to za swoimi drzwiami
YouTube screen | Smart Fox

Połóż to za swoimi drzwiami, a będziesz zaskoczony efektem. Ten patent sprawi, że już zawsze będziesz tak robić. Sprawdź czy o tym wiedziałeś!

REKLAMA

Pająki w mieszkaniach to żadna nowość, znajdują się nawet w najbardziej czystych domach. Jednak ich obecność może niektórych wręcz paraliżować, zwłaszcza wtedy gdy już je widzimy. Nie są one dla nas i domu szkodliwe – wręcz przeciwnie. Jednak kiedy mieszkamy w leśnych okolicach to odwiedzać mogą większe gabarytowo pająki. Na szczęście jest na nie pewien sposób, który skutecznie je odstrasza.

Połóż to za swoimi drzwiami. Sztuczka, o której mało kto wie

REKLAMA

Czy wiesz, że pająki nie lubią mięty? Gdy tylko poczują jej aromat natychmiast uciekają gdzie pieprz rośnie! Aby skutecznie odradzić im wizyt w naszym mieszkaniu, wystarczy umieścić liść mięty w słoiczku i wlać odrobinę wódki. Połóż to za drzwiami i w miejscach, w których wiesz, że może znajdować się pająk.

Dzięki temu będziesz spać spokojnie – ten trik przyda się każdemu, ale najbardziej tym, którzy cierpią na fobię związaną z pająkami – arachnofobią. Jeśli nie masz pod ręką mięty, to warto postawić za drzwiami nakropiony olejkiem eterycznym korek od wina. Najlepszymi olejkami będą: cytrynowy, eukaliptusowy, cynamonowy.

REKLAMA

REKLAMA