Jackowski
fot. screen Youtube / Krzysztof Jackowski

Nadal trwa wojna w Ukrainie, a niebawem może dojść do eskalacji konfliktu. Co może jeszcze zrobić nieobliczalny Putin? Krzysztof Jackowski przekazał niepokojące informacje. Jasnowidz twierdzi, że Polska może niebawem znaleźć się w groźnej sytuacji. Według jego wizji już w maju premier Mateusz Morawiecki może podjąć drastyczną decyzję.

Wizja Krzysztofa Jackowskiego jest bardzo niepokojąca. Nostradamus z Człuchowa ostrzega, że maj będzie miesiącem „napiętym i przełomowym” dla trwającej wojny w Ukrainie.

Najnowsza wizja Jackowskiego. Czy Polska przystąpi do wojny?

Według wizji Jackowskiego sytuacja w Ukrainie jeszcze w maju mocno się skomplikuje. Wspomniał też o „niepolskim rządzie” oraz „oficjalnym stanie gotowości Polski przystąpienia do konfliktu”.

Wyraźnie to się skomplikuje w maju. Mam wrażenie – kto wie, czy też niepolski rząd, albo tylko polski rząd – ale będzie mowa o takiej alternatywnej grupie wojska. Na wszelki wypadek, gdyby była taka konieczność, jakby ochotnicy, którzy mogliby brać udział w konflikcie. Będzie przynajmniej o tym mowa oficjalna. Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu – mówi jasnowidz.

Krzysztof Jackowski wróży, że premier Morawiecki może podjąć w maju decyzję o wprowadzeniu „stanu gotowości”.

Kojarzy mi się nasz pan premier i będzie ogłoszony stan, nie wiem czego – gotowości? W trakcie tego stanu będą mogły stosowane być obowiązki, czyli obywatele będą mieli większe obowiązki, będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz, choć to nie będzie typowym rozkazem. […] W bardzo napięty sposób mi się to kojarzy, nie czułem takiego napięcia miesiąc temu – ostrzega Jackowski.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę