Zaginął 22-latek z Gdańska. Od poniedziałku nie ma z nim kontatu
Zaginiony Michał Stęporek | fot. KMP Gdańsk

Zaniepokojeni krewni od kilku dni poszukują zaginionego Michała Stęporka. Młody mieszkaniec Gdańska wyszedł z domu, zamieniając przedtem kilka słów ze swoją mamą. Robił tak codziennie, więc nic nie wskazywało, że zacznie się dziać coś złego. Tego dnia 22-latek nie wrócił jednak do domu. Zaginięcie Michała zostało zgłoszone na policję.

Jak poinformował w rozmowie z „Faktem” Mariusz Chrzanowski z biura prasowego policji w Gdańsku – krewni zgłosili zaginięcie 22-letniego Michała Stęporka w środę, 24 maja. Młody mężczyzna wyszedł z domu w poniedziałek, 22 maja. Od tamtej pory nie wrócił, ani nie kontaktował się z bliskimi.

„Policjanci z komisariatu przy ul. Platynowej 6F poszukują Michała Stąporka, którego zaginięcie zgłoszono wczoraj rano. Mężczyzna po raz ostatni widziany w miejscu swojego zamieszkania w poniedziałek, 22 maja. Rano rozmawiał z rodziną, ze swoją mamą, po czym wyszedł i do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu” – przekazał Chrzanowski w rozmowie z „Faktem”. „Wszystkie informacje, które do nas wpływają, są weryfikowane na bieżąco, policjanci sprawdzają każdy sygnał. Cały czas go szukamy” – dodał.

Zaginął 22-letni Michał Stęporek. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Komenda Miejska Policji w Gdańsku upubliczniła wizerunek zaginionego oraz jego rysopis. Michał Stęporek ma 183 cm wzrostu, niebieskie oczy i krótkie, ciemne włosy.

„Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, mają informacje na temat jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Tel. 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112. Informacje można też przesłać na adres poczty elektronicznej [email protected]” – apeluje Mariusz Chrzanowski z gdańskiej policji.

Zaginiony Michał Stęporek | fot. KMP Gdańsk

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę