Marzena Okła-Drewnowicz
Fot. Marzena Okła-Drewnowicz Twitter

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Marzena Okła-Drewnowicz skierowała się z prośbą do Jarosława Kaczyńskiego o debatę. W opublikowanym w sieci nagraniu wymownie zapytała, czy „boi się baby”.

W sobotę Jarosław Kaczyński potwierdził, że w najbliższych wyborach parlamentarnych nie wystartuje w Warszawie, a w województwie świętokrzyskim. Sam przyznał, że zdawał sobie sprawę, iż „padną zarzuty, że ucieka przed konfrontacją z Donaldem Tuskiem”, który jest „jedynką” PO w stolicy.

– Z góry wiedziałem, że będą tak mówić, ale czego ja mam się bać? Pana, który łgał, łga i jeszcze raz łga? Będę tam efektywny, gdzie będę startował. Z punktu widzenia interesów partii, a im się muszę podporządkować, to jest lepsze, bardziej efektywne – odpowiedział w rozmowie z dziennikarką Polsat News.

Na informacje te zareagowała posłanka KO Marzena Okła-Drewnowicz, która zamieściła nagranie w mediach społecznościowych. – Dzień dobry panie prezesie. Podobno chce się pan schować w Świętokrzyskiem. Ale nic podobnego. Nie schowa się pan. Przed Donaldem Tuskiem ucieka pan z Warszawy, ale chyba świętokrzyskiej baby się pan nie boi? – słyszymy na filmie.

W dalszej części posłanka powiedziała, że „w przeciwieństwie do prezesa PiS ona od urodzenia jest związana z województwem świętokrzyskim”. – Na tej ziemi się wychowałem i znam problemy jej mieszkańców. Również te spowodowane przez pana. Prezesie! Nie bój się! Stań do debaty – wezwała Marzena Okła-Drewnowicz.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!