Rysy
Fot. TikTok

Niektórzy turyści wybierający się w polskie góry mają niezwykle nietypowe pomysły na to, aby zabłysnąć w mediach społecznościowych. Tym razem „gwiazdą” okazał się mężczyzna w białych skarpetkach i croscach na stopach, który wspinał się na Rysy przy pomocy łańcucha.

Tatry z roku na rok cieszą się niesłabnącą popularnością. Na szlakach można spotkać mnóstwo osób, które w taki sposób spędzają wolny, aktywny czas. Nie zawsze jednak są oni odpowiednio przygotowani do warunków.

W ostatni piątek do sieci trafiło nagranie, na którym widać pewnego mężczyznę mającego na stopach skarpetki i croscy. Wspinał się na szczyt przy pomocy łańcucha. – A myślałam, że już nic mnie w życiu nie zaskoczy – pisze autorka filmu.

Nagranie z udziałem nieodpowiednio ubranego turysty zostało obejrzane przez setki tysięcy osób. – „Włączył przecież tryb sportowy, w czym problem?”, „Ale zabezpieczenie na piętach jest. Profesjonalne”, „Dobrze, że ma skarpety! W górach są niższe temperatury, widać, że się przygotował” – ironizowali użytkownicy platformy.

Niektórzy dzielili się również swoimi historiami ze szlaku. – Widziałam ostatnio dziecko w gumiaczkach na szlaku w górach… Nic mnie już nie zdziwi – dodała kolejna. – My w Karpaczu widzieliśmy panią w japonkach, a drugą w szpilkach – wyznała następna.

@warcholnat

A myślałam, że juz nic mnie w zyciu nie zaskoczy 🫠 #tatramountains #tatrywysokie #tatrywysokiegóry #rysy #tatryrysy #rysy2499m #szlakigórskie #polskiegóry #tatrypolskie

♬ Spongebob Tomfoolery – Dante9k Remix – David Snell


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę