Posyp tym lodówkę
YouTube Screen | come cucinare

Posyp tym lodówkę, a dzięki temu twoje owoce i warzywa będą mogły być dłużej przechowywane. Pozbędziesz się też częstego problemu jakim jest nieprzyjemny zapach. Sprawdź co trzeba zrobić.

W lodówce przechowujemy często wiele produktów takich jak owoce, warzywa, dania obiadowe, mięsa i wiele innych. Czasem nie zauważymy, że jedzenie może być po terminie ważności. Przyczyną mogą być także pozostałości po jedzeniu, które z czasem zaczynają się psuć i brzydka woń unosi się w całej lodówce. Oprócz tego, w lodówce często przechowujemy owoce i warzywa. Okazuje się, że jest patent na to, by wydłużyć ich czas przechowywania i sprawić, że będą dobre i świeże nawet przez cały tydzień. Wystarczy posypać każdy róg półki pewnym produktem. Sprawdź o co chodzi i koniecznie zastosuj ten patent.

Posyp tym lodówkę, a nie pożałujesz. Efekty będą rewelacyjne

Po umyciu lodówki i zrobieniu porządków w zapasach posyp każdą półkę ziarnkami ryżu wymieszanego z solą. Wystarczy odrobina w kącie każdej półki, a cały nieprzyjemny zapach zostanie pochłonięty. Ryż i sól świetnie radzą sobie z pochłanianiem zapachów. Dzięki temu skorzystają też na tym owoce i warzywa, bo będą dłużej przydatne do spożycia i szybko nie stracą swoich właściwości.

Warto o tym pamiętać i korzystać z pomocnych trików tego typu. Sprawdź też świetny patent na szybkie rozmrożenie zamrażarki, o którym pisaliśmy tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę