zbrodnia
fot. Unsplash

„Na szczęście wróciłam do domu w samą porę i złapałam go na gorącym uczynku” – mówiła kobieta, która dała bolesną nauczkę swojemu (zapewne już byłemu) chłopakowi. Mężczyzna pod jej nieobecność próbował zgwałcić jej córkę. Brutalny atak przerwała matka, która… obcięła swojemu partnerowi genitalia – przekazał portal „o2”.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Lakhimpur, w stanie Uttar Pradesh na terenie Indii.  36-letni kobieta powiedziała lokalnym mediom, że przyłapała swojego 32-letniego partnera na próbie gwałtu jej 14-letniej córki. Matka nie była obojętna na krzywdy nieletniej dziewczynki. Wpadła w szał, chwyciła za nóż i obcięła swojemu partnerowi narzędzie zbrodni. Później tłumaczyła, że działała w samoobronie, a jednocześnie chciała dać 32-latkowi porządną nauczkę.

„Pracowałam na farmie, kiedy doszło do incydentu. Na szczęście zdążyłam wrócić w samą porę. Nawet zaatakował mnie, gdy próbowałam ratować córkę, więc pobiegłam do kuchni po nóż i odcięłam jego intymne części, aby dać mu nauczkę. Nie żałuję tego, co zrobiłam” – pewnie tłumaczyła dziennikarzom matka skrzywdzonej 14-latki.

Kobieta dodała, że zdecydowała się na tak drastyczny krok, bo nie była w stanie powstrzymać swojego partnera, a zamiast przestać mężczyzna zaatakował ją.

Matka zemściła się na oprawcy swojej córki. Mężczyzna jest w stanie krytycznym

Sprawca próby gwałtu został przetransportowany do szpitala. Z racji obrażeń, które cechują się dużą utratą krwi, mężczyzna jest w stanie krytycznym. Jeśli w ogóle zdoła wyjść żywy ze szpitala, trafi bezpośrednio do aresztu. Policja z Lakhimpur już zapowiedziała, że gwałcicielowi zostanie przedstawiony zarzut gwałtu na nieletniej.

36-latka była w związku ze swoim 32-letni partnerem od dwóch lat. Żyli w jednym mieszkaniu razem z córką kobiety. Nie wiadomo, czy matka także otrzyma zarzuty, czy jej działanie od razu zostanie uznane za obronę konieczną.

Jak podaje „o2” – do podobnego wydarzenia doszło w minionym roku w Brazylii. Wówczas zemsty na gwałcicielu dokonali chłopak i kuzyn zgwałconej kobiety. Mężczyźni obcięli sprawcy członka i jądra, a następnie wyrzucili je, jako pokarm dla świń. Przestępca seksualny musiał później poddać się skomplikowanej operacji.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!