Producenci przypraw
YouTube Screen | come cucinare

Producenci przypraw nie chcą byś o tym wiedział. Dzięki tej sztuczce zaoszczędzisz kilka złotych w portfelu. Sprawdź, o co chodzi. 

Przyprawy to niezbędne składniki każdych dań. Najczęściej i w największych ilościach używamy soli oraz pieprzu. Pieprz ziarnisty to lepszy wybór niż mielony, bo ma większy aromat i jest bardziej świeży. Wiele osób kupuje go w szklanym pojemniczku z młynkiem, a gdy pieprz się skończy zazwyczaj ten ląduje w koszu. Okazuje się, że to błąd, bo pojemniczek można wykorzystać ponownie. Jak otworzyć go, kiedy wydaje się to niemożliwe? Sprawdź.

Producenci przypraw nie chcą byś o tym wiedział. Rewelacyjny patent

Nie wyrzucaj szklanego młynka po pieprzu – możesz go z łatwością otworzyć i napełnić ponownie. Wystarczy, że do większej szklanki wlejesz gorącą wodę do połowy. Zdejmij nakładkę z przyprawnika i włóż go szklanki z wodą i pozostaw na kilka sekund. Potem za pomocą ściereczki odkręć nakrętkę – zrobisz to z łatwością. Teraz możesz wsypać ziarenka pieprzu, następnie zakręcić pojemnik z powrotem i gotowe.

Dzięki tej prostej sztuczce możesz zaoszczędzić na kupowaniu nowych pojemników z pieprzem. Dlatego warto ich nie wyrzucać do kosza. Sprawdź też patent na przepyszne kotlety schabowe, przeczytasz o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę