Profesjonalne opakowania dla wymagających klientów

W dynamiczny sposób zwiększa się sprzedaż wysyłkowa. Coraz więcej Polaków przenosi swoje zakupy do Internetu. W związku z pandemią coraz bardziej popularne staje się zamawianie jedzenia na wynos – zarówno codziennego jak i na specjalne okazje. Działalność ta wymaga odpowiednich opakowań o jak najlepszym stosunku jakości do ceny.

Dla firmy prowadzącej działalności cateringową lub wysyłkowa ważna jest również dostępność różnych rodzajów opakowań u tego samego dostawcy. Hurtownia opakowań powinna dysponować jak najszerszą ofertą opakowań różnego rodzaju i w różnych rozmiarach.

Jak wygląda współpraca z hurtownią opakowań?

Jednym z największych dystrybutorów opakowań jest firma lideropakowania.pl. Powstała w 1999 roku, obecnie w portfolio produktów znajduje się ponad 10 000 produktów przeznaczonych dla handlu hurtowego, detalicznego oraz branży gastronomiczno-hotelarskiej. Lideropakowania.pl oprócz klasycznego sklepu internetowego dla stałych klientów zapewnia dostęp do specjalnej platformy, gdzie w łatwy i wygodny sposób można zarządzać swoimi zamówieniami i płatnościami. Klienci hurtowni opakowań informowani są na bieżąco o wszelkich nowościach i promocjach. Lideropakowania.pl zapewnia szybkie dostawy na terenie całej Polski. Wykwalifikowany zespół doradców handlowych pomaga dopasować produkty do potrzeb firmy. Lideropakowania.pl dla dbających o środowisko naturalne oferuje wiele artykułów ekologicznych z materiałów biodegradowalnych. Firma lideropakowania.pl jest również producentem, a do sprzedaży oferuje produkty własne oraz renomowanych partnerów.

Jakie produkty oferuje hurtownia opakowań?

Lideropakowania.pl posiada w swojej ofercie różnego rodzaju pojemniki na produkty spożywcze używane w sprzedaży detalicznej, a także w gastronomii z opcją dostawy do klienta. Oprócz samych opakowań dostępne sa wszelkiego rodzaju naklejki i etykietki do opakowań, a także środki czystości. Dużym powodzeniem cieszą się obecnie specjalne pojemniki przeznaczone na coraz popularniejsze diety pudełkowe. Na życzenie klienta hurtownia opakowań dysponuje możliwością personalizacji – umieszczenia na produktach logo firmy lub reklamy. Specjalny dział na stronie internetowej umożliwia sformułowanie zapytania o personalizację produktów i pokazuje automatycznie propozycję. Jeżeli to nie wystarcza klient może liczyć na pomoc telefoniczną lub za pośrednictwem e-maila.

Wszystkie opakowania produkowane są z certyfikowanych materiałów odpowiednich do przechowywania i transportu produktów spożywczych.

Udostępnij: