TVP Info
Twitter | Ogladam”Wiadomości”,bo nie stać mnie na dopalacze2

Podczas nadawanego na antenie TVP Info programu „O co chodzi” doszło do niecodziennej sytuacji. Nagle został on przerwany w celu pokazania transmisji na żywo ze spotkania Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami. Prowadzący pokusił się o zgryźliwy komentarz.

W programach na żywo niekiedy dochodzi do nieprzewidzianych przerw w celu przekazania pilnych informacji. W środowe popołudnie takie zdarzenie miało miejsce na antenie TVP Info podczas programu publicystycznego „O co chodzi”.

W środowym wydaniu programu, w którym gospodarz wraz z zaproszonymi gośćmi analizują zjawiska polityczne i społeczne, obok Bronisława Wildsteina pojawił się Tomasz Wróblewski, szef Warsaw Enterprise Institute. Mowa była m.in. o roli Niemiec w UE.

Podczas wypowiedzi Wróblewskiego, nagle zaczął mówić Wildstein. – I niestety. Zamiast kontynuować musimy przerwać, ponieważ przerywa nam prezes wszystkich prezesów, czyli szef PiS Jarosław Kaczyński – powiedział gospodarz programu.

W pewnym momencie program został więc przerwany, a na ekranie pojawiła się transmisja na żywo z kolejnego w ostatnich tygodniach spotkania Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami. Prezes PiS był w Puławach.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę